AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

K Fanmeeting 2012

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Hae Won
Admin
Admin

Pesti Cal
Data de înscriere : 08/08/2011
Vârsta : 27

MesajSubiect: K Fanmeeting 2012   Sam Mai 05, 2012 11:14 pm

Așa cum știți, în fiecare an se organizează un fanmeeting pentru toți iubitorii de Kpop, Kdrama și cultură coreeană în general. În cadrul acestui fanmeeting, pe lângă activitățile generale, fan cluburile românești se pot înscrie pentru a-și reprezenta artistul în mod deosebit, iar pentru aceasta, primesc și un stand, în care fan clubul respectiv poate aduce materiale cu și despre artist, pe care să le arate fanilor sau să le ofere ca suveniruri.

Fanmeetingul de anul acesta va avea loc pe 25 august în București, la liceul Gh. Lazăr și desigur, MBLAQ Romania este fan club participant.

Am vrea să știm care dintre voi va veni la fanmeeting ca A+, fapt ce presupune să purtați un tricou negru imprimat cu MBLAQ. Puteți să vă faceți singuri tricoul sau putem alege un model unic, pentru tot fan clubul.

Lăsați un reply cu numele vostru complet, vârsta, orașul de unde sunteți și adresa de e-mail dacă veniți la fanmeeting pentru a reprezenta MBLAQ.

De asemenea, dacă aveți idei de materiale pe care am putea să le avem la stand, așteptăm oricând sugestii. Dacă e cineva printre voi care se pricepe la webdesign/graphic design, am avea mare nevoie de ajutorul vostru. Ne-ar plăcea să avem în primul rând pliante, broșuri, baloane, poate chiar și brățări și un mic concurs, dar pentru toate acestea ne trebuie bani, la fel ca și pentru chiria sălii în care are loc fanmeetingul. Sad Dacă vreți să ne ajutați și să contribuiți cu o sumă cât de mică, am fi extrem de recunoscători și am putea ca împreună, cu ajutorul vostru, să reprezentăm MBLAQ așa cum merită. ^.^

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
alecsush

Sagetator Dragon
Data de înscriere : 12/01/2011
Vârsta : 28
Localizare : In apropiere de Bucuresti

MesajSubiect: Re: K Fanmeeting 2012   Sam Mai 19, 2012 11:27 am

Nume: Alexandra Ispas
Varsta: 23
Comuna: Balotesti
Mail: al3xandra_ispas_ishpy@yahoo.com

Aveti deja un design pentru tricou? Sau pliant? E posibil sa pot sa va ajut....daca nu e ceva foarte complicat ^^
Sus In jos
K.Oana
Moderator General

Berbec Caine
Data de înscriere : 08/08/2011
Vârsta : 23
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: K Fanmeeting 2012   Sam Iun 02, 2012 2:15 am

Si eu vin ca A+ la meeting, doar ca nu sunt sigura daca o sa-mi permit sa-mi fac si tricou pana atunci. E destul de scumpa imprimarea pe aici, at least for me.

♥ Ati citit noul regulament ?
Sus In jos
Mina-chan

Scorpion Sobolan
Data de înscriere : 20/11/2011
Vârsta : 20
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: K Fanmeeting 2012   Sam Iun 23, 2012 4:11 am

Nume: Simona Oprea
Varsta: 16
Oras: Bucuresti