AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Am uitat username/parola. Ce fac?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Hae Won
Admin
Admin

Pesti Cal
Data de înscriere : 08/08/2011
Vârsta : 27

MesajSubiect: Am uitat username/parola. Ce fac?   Sam Aug 13, 2011 11:22 pm

Daca ti-ai uitat parola, lasa un reply cu username-ul tau. Unul dintre admini iti va trimite un e-mail (sau te va contacta pe messenger) si iti va da o parola temporara cu care te vei putea loga din nou. Dupa re-logare, iti poti schimba din nou parola.

Daca ai uitat ce username ai pe forum, lasa un reply cu adresa ta de e-mail iar unul dintre admini iti va raspunde care e username-ul.

Daca ai uitat cu ce adresa de e-mail esti inregistrat pe forum, intra la PROFILE (butonul de langa PM de sus, din bara de navigare). Sub numele utilizatorului iti va aparea adresa.

Daca ai uitat TOATE detaliile legate de contul tau, iti recomandam sa adaugi ID-ul mblaq.romania@yahoo.com, iar administratorul "de serviciu" va incerca sa te ajute.

Va rugam daca uitati ceva sau nu sunteti siguri, sa nu va faceti un alt cont. Incercati mai intai sa rezolvati problema. Nu vrem clone pe forum, iar daca intalnim mai multe conturi ale aceluiasi utilizator, unul din ele va fi sters (ales la intamplare), iar utilizatorul va fi atentionat.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Am uitat username/parola. Ce fac?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ►FanClub◄ :: Administration-
Mergi direct la: